Junior értékesítés támogatási specialista

RAUCH - Gyümölcsöző csapatszellem

Az osztrák tulajdonú RAUCH Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft., dinamikusan fejlődő, fiatal csapatába

munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:

·       Értékesítés támogatása adminisztratív feladatokkal

·       Kereskedelmi kimutatások, statisztikák készítése

·       CRM rendszer támogatás

·       CRM és SAP adatbázis kezelés

·       Kapcsolattartás a vállalat társosztályaival (marketing, logisztika, raktár, pénzügy)

Amit várunk:

·       Felsőfokú végzettség

·       Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelten Excel (Word, PowerPoint, Outlook, Internet)

·       Középfokú angol nyelvtudás

·       1-2 év CRM rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

·       Nagyfokú precizitás és megbízhatóság

·       Folyamat- és rendszerszemlélet

Előnyként értékeljük:

·       FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat

·       SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés