Műszakvezető

RAUCH - Gyümölcsöző csapatszellem

Az osztrák tulajdonú RAUCH Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, a Rauch Hungária Kft., Budapest 17. kerületében lévő üzemébe

töltőüzemi műszakvezető

munkatársat keres

többműszakos munkarendbe

Leendő munkatársunk feladatai:

  • műszakjában a termelés zavartalanságának biztosítása, a termelés lebonyolítása a meghatározott mennyiségi és minőségi paraméterek szerint és ezek dokumentálása
  • műszakjában a termelési folyamat megszervezése, kollégák irányítása és ellenőrzése
  • a termék és csomagolás rendszeres minőségi ellenőrzése, dokumentálása
  • minőségi és higiéniai követelmények betartása és betartatása
  • termelési terv szerint a pasztörizáló gép, lékeverő gép működtetése, felügyelete, tisztítása, karbantartása
  • együttműködés társosztályokkal (lé-előkészítés, labor, karbantartás, raktár)
  • raktári végcsomagolásban való aktív részvétel
  • a töltősor minőségi működéséhez szükséges feltételek biztosítása (pl. alkatrész biztosítás, hibafeltárás, javítás rendelés)
  • karbantartási és tisztítási feladatok takarítási tervek szerinti elvégzése, ellenőrzése, dokumentálása.
  • minőségi probléma esetén a hibáról jelentés készítése és feldolgozása
  • segédanyagok megfelelő és időbeni előkészítésének ellenőrzése
  • munkavédelemi szabályok betartásának és az egyéni védőeszközök használatának ellenőrzése műszakjában
  • dolgozók munkaközi szünetének aktív menedzselése,
  • bérelt dolgozók felügyelete, irányítása

Amit várunk:

  • középfokú műszaki végzettség
  • jó műszaki érzék és ismeret
  • hasonló termelési területen szerzett tapasztalat
  • kis létszámú csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • alap számítástechnikai ismeretek (excel)
  • jó szervezési, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • rugalmasság, csapatmunkában való aktivitás

Előnyként értékeljük:

  • pasztörizáló berendezés ismerete
  • könnyűgépkezelői OKJ-s végzettség, targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca)
  • SAP alapismeret

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • fiatal, lendületes csapat