Komissiózó

Az osztrák tulajdonú  RAUCH Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaink elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaink szaktudására, tapasztalatára támaszkodunk.

A cégcsoport magyarországi leányvállalataként Budapest 17. kerületébenlévő üzemünkbe,többműszakos munkarendbe ,munkatársat keresünk

KOMISSIÓZÓ

pozícióba

Leendő munkatársunk feladatai:

  • megadott kiszedési lista alapján megadott mennyiségű áru összekészítése;
  • anyagmozgatás kézi erővel és gyalogkíséretű targoncával;
  • a tárolt áruk szakszerű kezelése, mozgatása;
  • a kiszállításra kerülő tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
  • rádiófrekvenciás szkenner kezelése;
  • raktári rend fenntartása

Amit várunk:

  • OKJ-s bizonyítvány és érvényes, új típusú jogosítvány (3312-es gépcsoport),
  • áru-összekészítésben szerzett tapasztalat,
  • önálló munkavégzés

Előnyként értékeljük:

  • középfokú iskolai végzettség;
  • WAMAS raktárkezelő program és szkenner használatának ismerete;
  • Lean szemléletmód ismerete (5S, Kaizen);
  • új típusú targoncavezetői jogosítvány 3324-es és 3313-as gépcsoportokra

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, jelentkezzen online, és töltse fel pályázati anyagait.